Niezawodne maty grzewcze w ogrzewaniu podłogowym – Legionowo

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest coraz bardziej popularne wśród osób budujących nowe domy. Po części przyczyniła się do tego popularyzacja fotowoltaiki umożliwiająca produkcję „własnego” prądu ze słońca oraz nowe przepisy dotyczące energooszczędności budowy nowych budynków jednorodzinnych. Oferujemy montaż ogrzewania podłogowego również do Twojego domu na terenie Legionowa i okolic! Sprawdź ofertę już teraz.

Jednak największymi zaletami elektrycznych systemów ogrzewania podłogowego są:

  • niższe niż w przypadku konkurencyjnych systemów koszty inwestycyjne, wysoka trwałość i niezawodność (20-letnie gwarancje producentów na kable i maty grzewcze),
  • równomierny rozkład temperatur w ogrzewanych pomieszczeniach,
  • łatwa regulacja temperatury w każdym z pomieszczeń,
  • brak cyrkulacji kurzu,
  • brak smogu,
  • brak kotłowni, kominów,
  • brak konieczności corocznych przeglądów kominiarskich, zamontowanych pieców, itp.

Profesjonalny montaż ogrzewania podłogowegoLegionowo i okolice

Elektryczne ogrzewanie podłogowe może okazać się najlepszym rozwiązaniem grzewczym na przestrzeni lat. Dzięki temu, że ciepło z ogrzewania podłogowego jest rozprowadzane równomiernie po całej powierzchni, nie musisz ustawiać wysokiej temperatury, żeby uzyskać zadowalający efekt. A im jest niższa, tym mniejsze są także koszty. Podczas montażu ogrzewania podłogowego zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, a stosowane przez nas maty grzewcze są produktami najwyższej klasy. Nasi wyszkoleni specjaliści zajmą się montażem mat grzewczych w sposób szybki i profesjonalny, ale przy tym dokładny. Postaw na podłogówkę w naszym wykonaniu!

POLTERMS – fachowcy od ogrzewania podłogowego w Legionowie

Podłogówka to już niemal standard w nowoczesnym budownictwie. Dla nowych budynków rekomendujemy wykonanie elektrycznego ogrzewania podłogowego w wersji akumulacyjnej, w której instalacja pracuje w okresie tzw. drugiej taryfy z tańszym prądem, akumuluje ciepło w posadzce i oddaje je w pozostałych okresach. Warto też zwrócić uwagę na elastyczność i decentralizację systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego, jeśli nie posiada się jednego centralnego źródła ciepła (piec gazowy, pompa ciepła, kominek). Można załączyć ogrzewanie w dowolnym pomieszczeniu w zależności od potrzeb, bez konieczności uruchomienia całego systemu. Jest to szczególnie przydatne w łazienkach w okresach przejściowych (koniec wiosny, początek jesieni). Nasze usługi montażu mat grzewczych do ogrzewania podłogowego kierujemy m.in. do mieszkańców Legionowa, zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

Zobacz nasze realizacje

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie akumulacyjne płyty fundamentowej

Przewiń do góry