Fachowe wykonanie instalacji podłogowych na terenie Warszawy

Nie wiesz, jaką matę grzejną wybrać i na jakie instalacje grzewcze do Twojego domu się zdecydować? Firma POLTERMS zajmuje się różnego typu rozwiązaniami, w tym instalacjami podłogowymi. Opcja elektrycznego ogrzewania podłogowego jest często wybierana przez właścicieli domów i mieszkań, m.in. ze względu na niezawodność komponentów. Producenci zapewniają nawet 20-letnie gwarancje na kable oraz maty grzewcze. To właśnie dzięki macie grzejnej temperatura w pomieszczeniu jest równomiernie rozłożona, a podłogówka spełnia swoje zadanie. Montaż ogrzewania podłogowego (w tym montaż kabli grzewczych) przebiega szybko i sprawnie, dzięki naszym wykwalifikowanym fachowcom. Poczuj ciepło i wyjątkowy komfort instalacji podłogowych oferowanych przez naszą firmę. Usługi realizujemy również na terenie Warszawy. Mata grzejna jest wspierana przez system, który jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł szybko dopasować ustawienia do własnych upodobań.

Zapewniamy najwyższą jakość mat grzewczych, podłogowych i skuteczność na lata!

Najwyższej jakości instalacje grzewcze od POLTERMS – Warszawa

Zamontowana przez naszych specjalistów instalacja podłogowa to gwarancja długoletniego użytkowania. Jest to możliwe, dzięki wysokiej klasy urządzeniom stosowanym do montażu ogrzewania podłogowego. Wykorzystywane przez nas kable grzejne pochodzą od sprawdzonych producentów, działających na rynku od lat. Zarówno przewody grzejne, jak i reszta sprzętu, muszą być najwyższej jakości, aby spełniały swoje funkcje i działały bezawaryjnie przez jak najdłuższy czas. Jednak to maty podłogowe są tu najważniejsze, ponieważ zapewniają optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Instalacja maty grzewczej daje oszczędność miejsca, w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników. Maty grzewcze rozprowadzają ciepło w każdym pomieszczeniu – można je zastosować w kuchni, sypialni, czy łazience. Zaprojektowane ekonomicznie maty, nie wymagają nawet użycia dodatkowych źródeł ogrzewania. Warszawa to jeden z obszarów naszego działania. Od lat montujemy systemy dla mieszkańców metropolii. Cieszymy się z tego, że możemy być wyborem dla tak wielu Klientów, którzy docenili naszą jakość.

Maty podłogowe – funkcjonalność i wygoda

Nie musisz się martwić, że przewody i kable grzejne będą widoczne – zapewniamy przede wszystkim estetyczne wykonanie. Części systemu nie podnoszą poziomu podłogi, przez co nie powodują zmniejszenia metrażu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na przewody grzejne? To opcja przyjazna alergikom – korzystna cyrkulacja powietrza nie wznieca drobin kurzu i innych alergenów w powietrze. Postaw na POLTERMS i ciesz się instalacjami grzewczymi na najwyższym poziomie! Podłogówka to ciepło, które poczujesz od stóp do głów. Instalacje grzewcze umożliwiają dopasowanie wysokości temperatury do osobistych preferencji. Ciesz się komfortem na własnych zasadach. Mata grzejna może wesprzeć inne systemy ogrzewania lub stać się podstawowym system ocieplania domu. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb – montujemy również na terenie Warszawy.

Solidne instalacje przeciwoblodzeniowe montowane m.in. w Warszawie

Instalacje przeciwoblodzeniowe chronią przed zaleganiem śniegu oraz niebezpiecznymi soplami lodowymi, ale nie tylko. Ogrzewanie rynien i rur spustowych to podstawa podczas mroźnych dni. Nie zapominajmy także o ogrzewaniu rurociągów, to doskonały sposób na zabezpieczenie rur przed zamarznięciem. Bez montażu instalacji przeciwoblodzeniowych elementy te mogłyby zostać uszkodzone. Dzięki przewodom grzewczym umieszczonym na chodnikach lub podjazdach z łatwością pozbędziesz się śniegu i lodu, które mogą doprowadzić do różnych wypadków. Zapraszamy do skorzystania z usługi montażu instalacji przeciwoblodzeniowych. Wystarczy wybrać zakładkę „kontakt” na naszej stronie internetowej. Ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy i nie tylko!

Przewiń do góry